czwartek, 2 lipca 2020

Idą przez las: Andrzej, Szymon i Rafał. Spotkali wilka udającego czerwonego kapturka.
Andrzej zatelefonował po kierowcę, pojechał do pobliskiego miasteczka. Stanął na rynku i wykrzyczał: nachalna propaganda LGBT. Tak proszę Państwa To przykład T czyli trans! Nawet las nie jest strefą wolną! A jakby to widziały dziec, które z księdzem przyszły na wycieczkę? Nie pozwólmy by wilki zabierały emerytom 13 emeryturę! Nie pozwolimy na to! Póki MY żyjemy!
Szymon wyjął telefon i zaczął prowadzić transmisję na żywo. Hej! Cieszę się, że tylu nas tu jest. Ponad 15 tys. Witam Białystok! Witam Ursynów! Witam Kraków! Witam Kociewie i resztę Kaszub. Witam Dolny Śląsk i Podkarpacie! Pytam Was, ile razy damy się oszukać tym przebierańcom. Trzeba skończyć z tym chocholim tańcem wilków niezależnie od tego jaką mają legitymację partyjną. Obiecuję, że ja to zrobię.
Rafał zatrzymał przejeżdżający przypadkiem wóz transmisyjny TVN24. Ta kamera? - zapytał. Tak - odpowiedział operator. Szanowni Państwo - zaczął spokojnym głosem. Ta sytuacja pokazuje nam po raz kolejny ten zły system jaki tworzy ta władza. Niekompetentna i populistyczna. W ratuszu rozwiązaliśmy sytuację systemowo. Bez retuszu. Eksperci wypracowali rozwiązanie i procedury. Jest ul.Wilcza. I tam każdy wie czego się spodziewać. Jest Krakowskie Przedmieście gdzie straż miejska nie karze jak ktoś mówi, że idzie na pole, a jak ktoś idzie na dwór to wiadomo, że w stronę Zamku Królewskiego albo Pałacu Prezydenckiego.I hope is clear! Merci! Orevuar!

- Gdzie jest Krzysiek? - zapytał Rafał Szymona. - Spóźni się, idzie na bosaka -

1 komentarz: