poniedziałek, 17 maja 2021

Po opuszczeniu PO przez Różę Thun

 1. Róża Thun opuściła przegniłego wartburga prowadzonego przez kierowców bez głów: Budkę i Trzaskowskiego. Nie wiedzą dokąd ani którędy ani jak prowadzić. Za to ten drugi organizuje biwaki dyskusyjne na Mazurach. To jak impreza w bunkrze w filmie Upadek gdy lecą bomby. Oderwanie od realu LEVEL HARD

2. Donald Tusk nie wróci na białym koniu

3. Na pulpitach Budki i Trzaskowskiego zapaliły się właśnie czerwone lampki a z głośników popłynął sygnał TERRAIN AHEAD. Chłopaki, wiecie co to oznacza? Lądujcie i sprint za horyzont zanim was pogonimy

Czy to dobrze dla PO? A co mnie to? PO ma wykonać robotę, jak nie potrafi wyprodukować produktu politycznego który kupię to niech spada. Kto inny to wyprodukuje. 

Czy PO ma szanse? Marne ale ma. Pkt. 1: zmiana lidera. Tam jest kupę mądrych ludzi: Sikorski, Brejza, Sowa, Niedziela, Kowal, Schetyna. Pkt 2. Oczyszczenie partii z miernot i leni: Budek, Trzaskowskich, Miszalskich, Soników, Rasiów, Kierwińskich, Kropiwnickich. Nie chce się robić. Zwalniamy was.


1 komentarz:

  1. Surowa ale adekwatna ocena. Czy PO się jeszcze poderwie do lotu? "Rdzeń ludzki" i idea nie powinny się zmarnować, są cały czas bezcenne dla opozycji. Mogą być podstawą budowy pod nowym liderem. Ale musiałby to być Super-Lider. Z ogromną energią i determinacją. mamy takich?

    OdpowiedzUsuń