piątek, 8 kwietnia 2022

 Takie coś dostałem w folderze Inne w Messengerze. Na szczęście ruscy w trollingu są tępi i spóźnieni. Kto to kupi? Patrząc na straty nie tylko w trollingu

===============================
Jerry Roberts
Mieszka w: Toronto
Uczył się w Technical University of Warsaw
czw., 23:23
Jerry
Jerry Roberts
Ręce opadają jak ludzie są zmanipulowani przez wrogą Polsce propagandę.
Ludziom nie podają faktów a jedynie kłamliwe informacje pisemne czy obrazkowe sterując ich emocjami.
Słowa nikt nie powie o tym, że agresorem w tej wojnie jest Ukraina. Bandycka Ukraina ostrzeliwuje od 8 lat – artylerią i nawet rakietami kasetowymi - okręgi ługański i doniecki, których mieszkańcy zdecydowali odłączyć się od Ukrainy, gdyż ona nie chce dać im najmniejszej autonomii np. używania j.rosyjskiego, gdyż są to głównie Rosjanie i rosyjskojęzyczni mieszkańcy – często Grecy. Do dziś zginęło około 14.000 ludzi w tym dzieci, kobiet i starców, którzy byli na spacerze lub na zakupach.
Drugim aspektem jest to, że Rosja nie może pozwolić aby Ukraina weszła do NATO, gdyż rakiety z jej terytorium będą miały 400 km do Moskwy tj. 4 min. lotu. W przypadku ataku nie będzie czasu na kontrakcję.
Jak w 1962 roku ZSRR zainstalowało rakiety na Kubie które miały 1200 km do Nowego Jorku i Waszyngtonu to USA zażądały natychmiastowego ich usunięcia grożąc wojną atomową.
2 maja 2014 roku w Odessie w Domu Związków Zawodowych w czasie majdanu dokonano zbrodni. Ukraińcy spalili żywcem ponad 110 Rosjan i zabijali ich siekierami. Filmy z tego zdarzenia pokazują nastolatki robiące koktaile Mołotowa na ulicy i dzicz ukraińską rzucającą nimi w ten dom cały w ogniu i nie pozwalano Rosjanom go opuścić.
Wepchnięcie Polski przez polskojęzycznych wrogów Narodu Polskiego zasiadających na stanowiskach decyzyjnych w Polsce do tej wojny spowoduje całkowite zniszczenie Polski. To są szaleńcy – zaciekli wrogowie Narodu Polskiego - realizujący cele koncernów USA i Izraela a nie myślący o konsekwencjach. W tej wojnie wiele krajów jest po stronie Rosji: Serbia, Węgry, Niemcy, Austria, Francja, Turcja, a także wielu myślących Polaków w Polsce i na świecie. Chiny kupiły 2 razy więcej ropy od Rosji w ciągu ostatniego miesiąca niż poprzednio. Prezydent USA Biden żebrał o ropę w Iranie, który jest wrogiem USA, w Arabii Saudyjskiej, w Emiratach Arabskich, w Wenezueli – nikt nie chciał z nim rozmawiać. Gdy chciał kupić ropę od Iranu – to Iran polecił mu rozmawiać przez pośrednika jakim jest Rosja.
W tej wojnie bandyckim agresorem wspieranym przez USA i NATO jest banderowska Ukraina. Koncerny zbrojeniowe i banki bogacą sie na tej wojnie a ludzie/Słowianie giną. Ci co mówią aby nie kupować od Rosji ropę i gaz działają na własną szkode/zgubę. Polska cały czas importuje te surowce z Rosji. Jak przestanie to nie będzie możliwości ogrzać mieszkań i dostarczyć produktów/żywności do sklepów – transport stanie. To nie jest nasza wojna, a antypolacy z PiSyjonistycznego okupacyjnego rządu pod wpływem wrogów zewnętrznych pchają Polske do tej wojny co grozi, że między Odrą a Bugiem zostanie atomowa pustynia. Wall Street i USA robią wszystko aby nie dopuścić do zaistnienia jedwabnego szlaku - przesyłania towarów z Chin do Europy gdyż tym szlakiem szybko i tanio można te produkty dostarczyć. Anglicy, USA kontrolują szlaki morskie i im zależy aby towary płynęły tymi drogami a oni nakładają b.wysokie opłaty za używanie tych dróg i bogacą się. Jest to jeden z powodów istnienia tej wojny. W przypadku uderzeń jądrowych na Polske i Ukrainę szlak jedwabny bedzie zablokowany na dziesiątki lat – cel anglosasów będzie osiągnięty tylko co bedzie z Narodem Polskim. Parchaty rząd partii PiS – Partii Interesów Syjonistycznych – ćwiczył ucieczkę z Polski z lotniska Okęcie w Warszawie. Ich cel to zniszczyc Polaków i uciec w bezpieczne miejsce. Polska jest pod okupacją. Przypominam Polska nie posiada legalnej Konstytucji ani legalnego prezydenta. Referendum ws.Konstytucji wymagało 50% głosów plus jeden a uzyskało poniżej 50%. Prezydent jest nielegalny gdyż wybory były nielegalne sprzeczne z zapisem w Konstytucji RP.
Ukraińcom antypolski okupacyjny rząd dał: bezpłatne mieszkania, 1000 zł na każde dziecko, 500+, bezpłatne przejazdy komunikacją miejską i autostradami, bezpłatny i priorytetowy dostęp do służby zdrowia, bezpłatną odzież i artykuły higieny. Teraz rozdaja numery PESEL aby Ukraińcy zostali w Polsce na stałe. Gowin powiedział, że Ukraińcy będą elitą Polski. Ukraiński ambasador ma omawiać z rządem Mateusza Morawieckiego przygotowanie programu budowy mieszkań dla Ukraińców. Oni prą do konfliktu polsko-ukraińskiego w Polsce – do wojny domowej.
Dodatkowo na banderowskiej Ukranie hadlowano ludźmi, dziećmi €5000 od niemowlaka, badania nad bronią biologiczną Pentagonu rozpoznawającą DNA Słowian aby Nas zabijać. Jest jeszcze operacja Niebiańskiej Jerozolimy – przesiedlenia żydów z Izraela do południowo wschodniej Ukrainy aby mogli tam bezpiecznie żyć.
W polskim interesie narodowym – interesie Narodu Polskiego - jest aby banderowska Ukraina - nie mylić z narodem ukraińskim - była jak najszybciej wdeptana w ziemię przez Rosję wraz z jej zbrodniczą banderowską ideologią - "Slawa Ukrainie, gierojom slawa, smiert Lachom" mordercom bezbronnych Polaków na Wołyniu i Małopolsce. My jako prawi Polacy, chrześcijanie musimy stać przy prawdzie i ją głosić. Rosja wygra tę wojnę bo MUSI, a jesli nie to Polska zginie w pyle bomb atomowych. Myślcie!! Polska racja stanu jest najważniejsza i Naród Polski. To nie jest nasza wojna i należy robić wszystko aby nas do nie nie wciągnięto. Ci co to robią - w mojej opinii - są to zaciekli wrogowie Polaków. Inne państwa trzymaja sie od tego szamba jak najdalej i dbają o swój interes. W Polsce zbyt dużo polskojęzycznych wrogów Narodu Polskiego na stanowiskach decyzyjnych chcących użyć Polskę dla własnych celów narodowych.
Tulsi Gabbard i wojna z Rosją – wywiad z senatorem Hawaii dla FoxNews
WHAT SHOULD YOU KNOW ABOUT RUSSIA'S ATTACK ON UKRAINE? [PROF. J. MEARSHEIMER]
Inny punkt widzenia Co jest powodem wojny na Ukranie - Od 18 roku życia
Musisz to wiedzieć (1363) W Polsce urządza się czystki. Nie żyjemy już w normalnym kraju
Dziesiątki zabitych przez ukraińską bombę kasetową w centrum Doniecka – Amerykanin Patrick Lancaster
Benjamin Fulford kanadyjski dziennikarz o wojnie na Ukrainie! Wideo w środku artykułu, polskie napisy.
Oto jak banderowcy traktują cywilów i naiwnych najemników broniących ich „demokracji”.
Ta akcja Rosji przeciw banderowskiej Ukrainie dawno by się już skończyła ale zmieniła się w konflikt Rosja-NATO. Zachód bez przerwy pcha uzbrojenie i amunicję na Ukrainę poprzez Rosję. Koncerny zbrojeniowe pracują pełną mocą a niektóre kraje oddały całe swoje zapasy i musza je uzupełniać. Amerykanie do przyjazdu Bidena szkolili Ukraińców. Umowa o dostawach ropy i gazu z Rosji dla Polski kończy się wkrótce. Putin zapowiedział, że ci co wspierają Ukrainę będą ukarani i możliwe, że nie sprzeda Polsce więcej tych surowców lub po b.wysokich cenach. Zachód nie wesprze Nas dostawami tych surowców. Zima najbliższa będzie b.trudna dla Nas - grozi brak ogrzewania mieszkań i brak dostaw do sklepów.
Rosja swoje cele osiągnie bo MUSI. To jej być albo nie być a Chiny ostrzegają zachód przed wpychaniem Rosji – mocarstwa atomowego – gdyż to grozi nieobliczalnymi konsekwencjami.
Przestępcy i wrogowie Polski z PiS cały czas działają dla zniszczenia Polski.
Chcieli aby:
- samoloty z Polski bombardowały pozycje Rosjan – oferta wyśmiana przez USA i NATO, gdyż oznaczało to otwarty konflikt a nawet wojnę atomową,
- PiS proponował wysłanie „misji pokojowej” z polskich sił zbrojnych – wyśmiana przez Ukrainę, gdyż to oznaczało okupację Ukrainy przez lata,
- ostatnie dwa błazeństwa PiS to wypowiedź Rzecznika MSZ Polski Łukasza Jasiny, że jesteśmy sługami Narodu Ukraińskiego oraz że – cytat – „zgodziliśmy się, żeby Ukraińcy mogli nas zaproponować jako jeden z gwarantów bezpieczeństwa – powiedział Jakub Kumoch, szef Biura Polityki Międzynarodowej przy Kancelarii Prezydenta” co grozi wojną otwarty konfliktem NATO-Rosja.
Tą partię antypolskich interesów - PiS – Partia Interesów Syjonistycznych – musimy w najbliższych wyborach całkowicie zneutralizować o ile pozwolą na demokratyczne wybory gdyż Polska jest pod okupacją syjonistyczno-banderowską.
Propaganda banderowska podaje:
- ostrzał rakietowy przez Rosjan Międzynarodowego Centrum Sił Pokojowych i Bezpieczeństwa (IPSC), które okazało się jaworowskim poligonem wojskowym,
- ostrzał szpitala przez Rosjan okazał sie budynek w którym nie było pacjentów a cały był zajęty przez banderowski batalion Azow,
Fools only do what the Jewish media tells them to do
Lista pomocy z krajów NATO i innych dla Ukrainy podczas konfliktu Rosja-Ukraina.
To jest wojna Rosja-NATO w interesie Wall Street (Anglia) i USA aby odciąć
Europę od szlaku jedwabnego i uzależnić ją od Anglii i USA.
Jeśli otworzysz ten artykul to kliknij prawym klawiszem myszki i wybierz tłumaczenie na dowolny język.
Oto jak „dzielna” ukraińska armia walczy mimo powyższej pomocy. To tchórze i mordercy słabszych i bezbronnych.
Żołnierze AZOWA strzelają do kobiet i dzieci
AZOW SHOOTS WOMEN AND CHILDREN
Dziennikarka śledcza Lara Logan mówi o kłamstwach wypowiadanych o Ukrainie
INVESTIGATIVE JOURNALIST LARA LOGAN ABOUT THE LIES ABOUT UKRAINE
Żołnerze z batalionu AZOWA umieszczają sie w osiedlu mieszkaniowym
FIGHTERS FROM THE AZOW BATTALION LOCATED IN THE MARIUPOL HOUSING ESTATE
Niezwykle drastyczny film – zamordowanie związanego rosyjskiego jeńca
THE MOST DRASTIC FILM - THE MURDER OF A RUSSIAN PRISONER OF WAR.
WYPOWIEDŻ PRAWEGO ŚWIADOMEGO POLAKA NA TEMAT KONFLIKTU ROSJA-UKRAINA.
PRAWA OKUPACYJNEGO RZADU W POLSCE - PRZYWILEJE OBCYCH PONAD POLAKAMI
To sa prawdziwe ofiary wojny. Ludzie mówią wstrząsajace rzeczy. To banderowcy prawego sektora
Nas zabijał Azow i Prawy Sektor / mieszkańcy Mariupola - Azow i Prawy Sektor palą nas
Proszę włączyć sobie polskie napisy.
1.kliknąć na żębatkę – kółko z ząbkami pod ekranem
2.English
3.Auto translate
4.wybrać z listy język polski
Proszę nie słuchać antypolskiej i antyrosyjskiej propagandy. Proszę patrzeć na fakty. Odnosnie Buczy było uzgodnienie, że Rosjanie się wycofają. Zelensky ostrzegał aby wojska ukraińskie były ostrożne gdyż wycofujący sie Rosjanie mogą zaminowac teren. Rosjanie wycofali się z Buczy. Była przerwa czasowa zanim wojska ukraińskie weszły do Buczy. Ukraińcy bandyci mają niebieskie opaski na ramieniu. Ten czas wykorzystała SBU - służba bezpieczeństwa Ukrainy - weszli do Buczy i wymordowali cywilów rosyjskojęzycznych a potem zrzucili to na Rosjan. Te mordy nagrywali na swoje telefony. Hakerzy skopiowali te nagrania do sieci.
Ukraine army tortured and shot Russian POWs
Znęcanie się banderowców nad żołnierzmi rosyjskimi
TVP: „Ukraińcy równoprawnymi obywatelami”. Premier chce w konstytucji przekazywania majątku Ukrainie!
Zwyrodnialcy AZOW-cy wzięci do niewoli przez Rosjan w Mariupolu.
THE TERRIFYING CRUELTY AND SADISM OF THE UKRAINIAN NAZIS
Tutaj neonaziści z Kijowa karzą małe dziewczynki kopniakami w twarz i głowę, w surowy sposób tylko za oglądanie rosyjskiego kanału Telegram na ich telefonie komórkowym.
UKRAINIANS ARE BEATING AND MURDERING RUSSIAN-SPEAKING RESIDENTS OF BUCZA AND RUSSIAN SOLDIERS.
QUOTE FROM A UKRAINIAN NAZI JOURNALIST
Ok, pytasz mnie "Jak to się dzieje"?
Cóż, dzieje się tak dlatego, że ogólnie Donbas nie jest po prostu regionem w bardzo przygnębionym stanie, ma całą masę problemów, z których największym jest to, że jest mocno przeludniony ludźmi, dla których nikt nie ma żadnego pożytku.
Zaufaj mi, wiem, co mówię. Jeśli weźmiemy na przykład tylko obwód doniecki, to jest tam 4 miliony mieszkańców, co najmniej 1,5 miliona jest zbędnych.
Nie musimy "rozumieć" Donbasu, musimy zrozumieć interes narodowy Ukrainy. Donbas musi być eksploatowany jako zasób, którym jest. Nie twierdzę, że mam receptę na szybkie rozwiązanie, ale najważniejszą rzeczą, którą należy zrobić - nieważne, jak okrutnie to zabrzmi, jest pewna kategoria ludzi, którzy MUSZĄ BYĆ ZGŁADZENI.
Nawet Łukaszenka wie, że w Polsce nie rządzą Polacy.
PRESIDENT OF BELARUS LUKASHENKA - POLAND IS NOT RULED BY POLES.
Russian Flag Raised In Center Mariupol (Exclusive Special Report)
a w Polsce ukraińskie flagi na ratuszach i urzędach polskich miast.
PROMOTING THE BANDERITE-NAZI SYMBOLS IN POLAND ON TVN
Jesteśmy sługami Narodu Ukraińskiego powiedział Rzecznik MSZ Polski Łukasz Jasina !!! Polskie Radio1
Podczas odbywającej się w piątek, 11 marca, Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta, radni jednogłośnie podjęli decyzję aby jednemu z mostów w mieście, położonemu wzdłuż ulicy Radomskiej przy Zalewie Pasternik nadać imię Obrońców Ukrainy 2022.
Nam w Polsce szykują konflikt polsko-ukraiński. Żydzi mówią, że Nas Polaków nie będzie.
Proszę, skopiuj i rozsyłaj wśród znajomych aby ludzie byli świadomi o co chodzi w tej wojnie, jakie są jej cele i co Nam Polakom grozi, a więc jaki jest Nasz interes narodowy. Kierujmy się logiką a nie emocjami słuchając kłamstw ze ściekowych mediów.
Jeśli odpiszesz, Jerry Roberts będzie również mieć możliwość dzwonienia do Ciebie oraz w

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz