poniedziałek, 3 czerwca 2019

https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/protasiewicz-ma-zaplacic-5000-euro-za-awanture-na-lotnisku,459300.html

List otwarty do Grzegorza Schetyny

Drogi Grzegorzu, piszę do Ciebie ten list by Cię ostrzec. Spiskowcy knują przeciw Tobie, chcą Ci wbić zardzewiały scyzoryk w plecy, już wbijają szpilki. Ci szatani to nie ludzie, to wilki.

Chcą Cię obarczyć winą za porażkę wyborczą. Jakby to Twoja wina była, że ktoś z PSL czy UED nie zdobył mandatu. A kto takich kandydatów tam proponował? PO? Czy tamte partie?
Kto dziś występuje przeciw Tobie, ten godzi w Koalicję Europejską. Ten nie jest patriotą.

Odejście PSL-u z Koalicji to ruch taktyczny. De facto pozorny. PSL wróci. Mówią, że jest na gumce. Wykorzystasz pewnie tą okazję do pozbycia się z Koalicji kłopotu Twojego, PSL-u i Naszego - Wyborców czyli Unii Europejskich Demokratów. Powrót PSL-u będzie uzależniony od rozwodnienia ich po innych partiach. Jedni zostaną nagrodzeni. Inni pomniejszeni. Wierzę, że tak właśnie zrobisz. W tej partii jest Twój wróg śmiertelny, człek podstępny, fałszywy, który wstyd już krajowi przyniósł. Na co on liczy jeszcze w polityce? Zanim on wykona ruch, Ty wykonasz wyprzedzający. My Wyborcy nie cenimy tego dziwacznego tworu. Podobnie jak Stronnictwo Demokratyczne kierowanie przez Rafała Piskorskiego, jest tylko nominalnie tworem politycznym. SD to interesy a UED to klub towarzyski. To jakieś jaja z wyborców i polityki. Dla PSL-u to też kłopot. No może kłopotek. Balast.

Patrz kto puszcza próbne balony na temat, kto by Cię mógł zastąpić. Wylatują z Dolnego Śląska. I z innych miejsc gdzie niezadowoleni z miejsc na listach chcą pod pozorem patriotyzmu dokonać zemsty na Tobie.

Zachowaj Grzegorzu wiarę i siły oraz instynkt  i charyzmę Męża Stanu. I pamiętaj o Twym wiernym ludzie.

Z poważaniem
mM

1 komentarz:

  1. Trzymaj się Grzegorzu, dobry z ciebie strateg, nie reaguj na taktyczne zagrywki przeciwnika

    OdpowiedzUsuń