czwartek, 12 marca 2020

Trump z siekierą zamiast skalpela

Donald Trump zawiesza loty ze Strefy Schengen do USA. Powód: coronawirus. Czyli zdaniem Trumpa samolot z GB i Irlandii nie stwarza zagrożenia zdrowotnego dla USA a z Islandii i Norwegii tak. Ze Szwajcarii tak a z Bułgarii nie. Strefa Schengen nie pokrywa się z UE. Są kraje UE które do niej nie należą (Irlandia, Bułgaria, Rumunia, do niedawna Wielka Brytania) a są takie, które do UE nie należą a są w Strefie Schengen (Szwajcaria, Norwegia, Islandia). Trump walczy z mikroskopijnym wirusem siekierą zamiast skalpelem. A to nie oznacza precyzji i skuteczności. Wręcz przeciwnie.
https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/coronavirus-uk-cases-deaths-symptoms-map-news-outbreak-a9398181.html?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1bFpMEAn9PH7hY7cUYU6FofMXz9D_-O4B75nH3lwMJMQ1kd_bRevdqg_Q#Echobox=1584032895
Może po prostu nie lubi UE i chce wzmocnić GB po brexicie oraz swojego kumpla Borisa Johnsona? Podziękują mu za to amerykańscy biznesmeni, którym utrudni interesy i zwykli obywatele.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz