piątek, 25 września 2020

Drugi list otwarty Olgi Martyniuk do Zenona Tokarczuka.

Stryju! Myślę, całymi dniami myślę i obserwuję TVP Info i TVN24. Przełączam nerwowo programy, że aż klawisze w pilocie się wygniotły i ledwo działają. I nie wiem co myśleć. Proszę, pomóż!


Wytłumacz mi proszę sytuację, czemu Jarosław Kaczyński wchodzi do rządu? Czemu ma być wicepremierem? Co to jest ten Komitet Bezpieczeństwa? Czy będzie bezpieczniej? Co z kotem? Kto się nim zajmie jak Prezes będzie w pracy? No nie wiem. Może niepotrzebnie się tym zajmuję, ale denerwuję się i martwię. Przecież chodzi o Polskę.

Zawsze kochająca
Olguśka

Droga Olgo! Na wstępie pragnę Cię uspokoić. Nie martw się! Nie lękaj się! Sytuacja jest pod kontrolą. Kotem zajmie się pod nieobecność Prezesa wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Plotki, jakoby żył z Prezesem jak pies z kotem to fake newsy rozsiewane przez matryce informacyjne wrogich nam reżimów, wykorzystujące podprogowy algorytm (nie chodzi o algi ale kiedy indziej to wyjaśnię) promujący ideologię LGBT. Marszałek Terlecki zajmie się też podlewaniem kwiatków i trawą. Gdy nie będzie mógł zastąpi go Beata Szydło lub jej rodzina. Bo to jest tak, jak w jednej z Twoich ulubionych piosenek, że wszyscy Polacy to jedna rodzina.
Kochana. Jarosław Kaczyński wchodzi do rządu by pomóc Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. To człowiek subtelny i wrażliwy, oraz trochę nieśmiały. Jarosław Kaczyński to też człowiek wrażliwy, dowodem na to ustawa o ochronie zwierząt, którą zaproponował. Jednak jest on bezwzględny jeśli chodzi o walkę ze złem. Dlatego stanie na czele Komitetu Bezpieczeństwa, bo Panu Premierowi czasem ze złem i złoczyńcami walczyć trochę głupio. To wynika z jego charakteru, dobrego wychowania i inklinacji do świętości. Nie bez powodu został nazwany przez bp Długosza ewangelistą.
Olgo. Prezes Jarosław Kaczyński będzie wicepremierem bo jest człowiekiem skromnym, nie walczy o zaszczyty i stanowiska. To stanowisko to nawet dla niego za dużo. Żyjemy w epoce, kiedy koleżeńska pomoc jest potrzebna. Prezes to rozumie. Zainspirowała go szlachetna postawa córki Pana Prezydenta, która poświęciła się i została społeczną doradczynią swojego Ojca. Bo teraz nie czas na imprezy i zakupy. Podobnie stryj Pana Prezydenta pomaga mu na froncie kolejnictwa, w PKP Cargo. By Polska przetrwała inwazję LGBT, która już niszczy Puszczę Białowieską oraz przetrzebiła ławice śledzi w okolicach Trzęsacza.

Najdroższa, i Ciebie namawiam! Nie pytaj co Ojczyzna może zrobić dla Ciebie ale co Ty możesz zrobić dla niej! Wstąp do komitetu ds. walki z technologią 5G. Lub zorganizuj panel dyskusyjny nt. donosów na Polskę do PE dokonywanych przez polskojęzycznych europosłów KE. Dziś jest czas działania. Walki. Odwagi. By potem nadszedł czas wytchnienia. "Niech żyje wolność, wolność i swoboda, niech żyje zabawa i dziewczyna młoda"-tak zaśpiewamy już wkrótce.

Twój zawsze kochający stryj
Prof dr hab. nauk humanistycznych Zenon Tokarczuk - doradca społeczny Prezydenta RP

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz