niedziela, 21 marca 2021

PR siekierą ciosany

Prezydent Duda nieprawidłowo zaparkował samochód. Na koło auta Straż Miejska założyła blokadę. Nie. To nie Bentley ani Mercedes. To zwykły Golf. A stoi nie przed pałacem a przed zwykłym blokiem ze zsypem i bez ogrodzenia na Prądniku Białym w Krakowie. To historia sprzed kilku lat.

Politycy robią na wodę z mózgu przedstawiając się jako przyjaciele ludu i część mas.

Donald Tusk głaszczący pieska lub dźwigający siatki ze sklepu. Plastikowe bez logo. Przypadek? Nie sądzę. To ustawka. Tadeusz Mazowiecki podróżujący Ikarusem. Beata Szydło lub Mateusz Morawiecki w otoczeniu dzieci. Jarosław Kaczyński czytając w sejmowej ławie książeczkę o kotach.

Zwracamy uwagę na rzeczy nie istotne a nie na to jakie są skutki ich decyzji lub czy politycy dorabiają się w sposób uczciwy.

PR siekierą ciosany zapoczątkowała w Polsce Jolanta Kwaśniewska, kreująca się na osobę wychowaną w pałacach, znającą maniery i oddychająca luksusem. Uczyła naród jeść bezę i wysyłała córkę na bale. Później rozwinął go twórczo Paweł Graś pisząc co dzień pseudo luzackie posty na FB i TT.

A wystarczyłoby uczciwie powiedzieć. Mam więcej bo umiem więcej i dlatego jestem w elicie. Mogę się ze wszystkiego rozliczyć, porozmawiajmy o moich obowiązkach. Niestety nie wszyscy mogą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz