wtorek, 27 czerwca 2023

Gospodarka głupcze!

Nasza opozycja zachowuje się jak człowiek, któremu rośnie nowotwór, a ten zamiast go leczyć robi sobie fryzurę i makijaż. 

Nowotwór ma na imię Konfederacja. Jest złośliwy i fałszywy, bo nie wiadomo co zrobi jak zdobędzie realną władzę, jakie ma poglądy tak na prawdę i od kogo zależy.

A tymczasem PO o jednej liście. PL2050 o trzeciej drodze. Lewica mdła i nijaka nic nie wyraża. 

Zamiast lansować te żenujące hasełka, jak z książek początkujących spin doctorów albo strategów politycznych z przedszkola i zawracać nam nimi głowę liderzy opozycji powinni się zabrać za Mentzena i Brauna jak kiedyś Rokita za Leppera.

Ćwierć wieku temu Rokita rozjechał Leppera w debacie w Radiu Zet. Zauważył zagrożenie i podjął wyzwanie. Lepper potem rządził ale nie wyrósł nam na Hitlera. Tydzień temu debatę z Mentzenem w RMF FM miał Ryszard Petru, i może nie załatwił go tak spektakularnie jak Rokita Leppera ale obnażył jego słabe strony, brak logiki w programie i pokazał go jako niepewnego siebie amatora. 

Drogi Donku, Szymku, Włodku, Adrianku i Roberciku. Zmierzcie się z tym nowotworem na jego boisku. Petru pokazał: to ja jestem prawdziwym liberałem a Mentzen imitacją. Jak tego nie obnażycie do końca do władzy dojdzie trzecia siła, która jest zagadką. Ale to nie gra komputerowa tylko nasze życie, nasz kraj, nasza przyszłość. Wymagam od Was: zajmijcie się prawdziwą polityką do cholery a nie wiecami i stand upami.To atrakcyjne dla gawiedzi ale przecież nie o to chodzi w polityce. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz